"4 + 1" - ми найперші! PDF Друк E-mail
Запальні, креативні, наполегливі та витривалі! Саме такими були першокурсники нашого факультету на заході, що став традицією – Квест першокурсника 2017.
7 – 8 вересня у стінах нашого університету проводився Квест, що дає змогу наймолодшим студентам нашого закладу ще більше поринути у життя свого навчального закладу.

Честь нашого університету на заході відстоювали три команди першокурсників на чолі з їх капітанами – Сергій Притула, Яна Бадя та Діана Козак.
Заплутані коридори, нелегкі завдання, дрібні помилки та значні успіхи – ось таким видався перший день Квесту для наших учасників. У другий день Квесту першокурсники з наполегливістю та енергійністю крокували до перемоги. Цікаві питання та каверзні завдання від студентського самоврядування не стали перепоною на шляху першокурсників.

Отож, за результатами гри – перемогу здобула команда «4 + 1», що представляла наш факультет на чолі з капітаном Сергієм Притулою.
Ми дякуємо нашим першокурсникам за перемогу та гідну участь у конкурсі. Бажаємо й надалі залишатись таким ж креативними та наполегливими!