Команда «Рекурсія» у фіналі «Що? Де? Коли?» PDF Друк E-mail
12 грудня 2016 року у польському культурному центрі ім. Падеревського, ВНТУ – відбувся довгоочікуваний фінал студентського чемпіонату ВНТУ «Що? Де? Коли?».
Учасниками чемпіонату були вісім команд – представників технічного університету:
1. Рекурсія (ФМІБ + ФІТКІ);
2. Шайка програмістів (ФІТКІ+ФЕЕЕМ);
3. ДНО (ІнЕБМД+ФІТКІ);
4. Грюн Херц;
5. Мови нема;
6. Тест 123 (ФАКСА);
7. Тінкі-Вінкі (ФАКСА);
8. КН – юнайтед (ФІТКІ).
Представляли наш Факультет менеджменту та інформаційної безпеки студентки спеціальності «Менеджмент» Альона Домінас та Ксенія Писаренко, що входили до складу команди «Рекурсія».

Для того, аби дійти до фіналу, команда пройшли декілька турів інтелектуальних ігор. Правила гри були не простими, але досить цікавими – рахунок вівся не на бали, а на … мандаринки.
За словами студенток нашого факультету, найцікавішим видався фінал. Правила гри були засновані на тому, що кожна команда на свою відповідь на питання ставить ставку у вигляді мандаринок. Якщо відповідь була вірна – ставка подвоювалась, якщо ж ні – ставка втрачалась командою.

За крок до перемоги, команда «Рекурсія» зайняла почесне друге місце, адже «прогадала» ставку одного з останніх питань.
Команда за азартну та захоплюючу гру отримала на згадку подарунки  - шість блокнотів та книгу польською мовою. Команді – переможниці «Шайка програмістів» дістались усі мандаринки, що розігрувались у ставках гри.
Для команди «Рекурсія» найцікавішим видався фінал, що був переповнений неймовірними емоціями, запалом до перемоги та азартністю.
Учасники змогли проявити свої інтелектуальні здібності, мали змогу знаходити відповіді на несподівані та незвичайні питання та просто насолоджуватись ненапруженою атмосферою гри.
Факультет менеджменту та інформаційної безпеки дякує команді «Рекурсія», зокрема представницям нашого факультету Домінас Альоні та Писаренко Ксенії за чудовий результат гри, досягнутий успіх та гідну боротьбу ФМІБ за титул найкращих!