І кожен фініш - це по суті старт PDF Друк E-mail
31 січня 2017 року у актовій залі ВНТУ відбувся випуск магістрів факультету менеджменту та інформаційної безпеки.

Цього року дипломи отримали 57 випускників напряму «Менеджмент організацій і адміністрування», «Управління інформаційною безпекою» та «Консолідована інформація», серед них 16 отримали дипломи з відзнакою. На випуску були присутні завідуючі кафедр, декан факультету та його заступники, студенти, які прийшли привітати своїх старших друзів. Своїм виступом та настановами на майбутнє привітав студентів Небава Микола Іванович та завідуючі кафедр Мороз Олег Васильович, Зянько Віталій Володимирович та Яремчук Юрій Євгенович. Своїм вітальним словом студентів також привітав студентів перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Романюк  Олександр Никифорович.

Теплі та душевні слова прозвучали від Франчук Олени Василівни (мами студентки Франчук Катерини) з найкращими побажаннями для усіх випускників. Згадуючи роки навчання та ностальгуючи за уже минулими студентськими пригодами, виступила і Франчук Катерина (екс-Президент Студентського самоврядування ВНТУ, активістка факультету). У книгу пошани факультету було внесено 9 нових прізвищ, серед них і Комаркова Віолетта (екс- голова Студентської ради факультету), Жевела Карлуш (член команди Enactus), Неснов Станіслав (капітан команди Enactus), Франчук Катерина, Гайдей Марія (відмінник навчання, стипендіат Верховної Ради), Франчук Анжеліка (відмінник навчання, староста гуртожитку), Лавренюк Оксана (відмінник навчання, староста групи протягом 5 років), Нікіфорова Лілія Олександрівна (відмінник навчання, к.е.н, доцент, стипендіат Кабінету Міністрів), Нечепуренко Ліана Михайлівна (відмінник навчання, головний бухгалтер ВНТУ).

Вітаємо наших випускників з завершенням навчання та бажаємо розпочати свій новий шлях у майбутнє з позитивом. Віримо, що здобуті за роки навчання навики та знання принесуть вам успіх у кар’єрі.