Містер ВНТУ - 2016 PDF Друк E-mail
15 грудня 2016 року відбулась найочікуваніша подія зими – конкурс серед хлопців університету «Містер Шарм ВНТУ 2016».
Яскравий, непередбачуваний та довгоочікуваний захід подарували глядачам учасники конкурсу – представники семи факультетів ВНТУ.

Шлях до перемоги для кожного учасника був нелегким, проте всі вони завзято боролись за свою першість.
Представником від факультету менеджменту та інформаційної безпеки цього річ був студент третього курсу групи МОз – 14 Карлос Луна, який з гідністю боровся за титул найкращого.

Першим був конкурс «Дефіле», який допоміг усім глядачам познайомитись з учасниками. У конкурсі «Візитка» представники факультетів мали змогу показати себе з найкращої сторони, презентувати свої фото та розповісти коротку історію, у вигляді казки, про своє життя .
Цікавими для учасників та глядачів видались і конкурси від Анатолія Івановича Теклюка, який у вікторинах «Вгадай мелодію», «Ерудит - лото» та «Кіноконкурс», заохотив усіх підступними питаннями та непростими відповідями на них.
Розкрив справжні таланти та вміння учасників творчий конкурс, що був домашнім завданням для кожного з них. Наш представник, Карлос Луна, зачарував усіх глядачів свої голосом та неперевершеною піснею, яка довершилась гарним танцем.
Веселим та по - справжньому новорічним був хореографічний конкурс, де абсолютно усі учасники разом виконали танець «Новорічні ельфи». У цьому танці усі хлопці постали перед журі і глядачами в абсолютно новому неочікуваному, але приємному образі.

Оцінювало усе дійство суворе, але справедливе журі, що відзначило справжні таланти у кожному з учасників та дало нагороду найкращим.
Усі учасники свята отримали від Студентського самоврядування ВНТУ в подарунок кофти з емблемою університету, а також були нагороджені спонсорами свята – нічним клубом «Амагама», фітнес - клубом «Арена» та банком «Південний».
Титул «Містер ВНТУ 2016» виборов представник факультету ІТКІ Олександр Морозов. А звання віце – містера ВНТУ здобув наш представник факультету менеджменту та інформаційної безпеки Карлос Луна, що зачарував усіх своєю елегантністю та майстерністю.

Факультет менеджменту та інформаційної безпеки дякує Карлосу за чудове представлення нашого факультету на університетському конкурсі та бажає подальших досягнень та втілення ідей в життя!