Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Enactus ВНТУ у Канаді PDF Друк E-mail

Цієї осені у місті Торонто (Канада)студентська команда Enactus ВНТУ вчетверте представила Україну на міжнародних змаганнях.  

Яскраві посмішки, святкова музика, нові цікаві знайомства, командний дух, шалена підтримка навколо - саме так вимальовується у пам’яті Enactus World Cup 2016!

Тридцять дві команди із різних куточків світу приїхали в один час і в одне місце для того, щоб поділитися результатами своєї  річної роботи, завдяки якій тисячі людей у всьому світі отримали можливості, яких не мали раніше, почали жити так, як не могли раніше.

 

Цього року новий склад команди Enactus ВНТУ вперше представляв Україну на міжнародних змаганнях в Канаді.  

 До вашої уваги склад команди Enactus ВНТУ 2016:

-        наставник команди – декан факультету менеджменту Небава Микола Іванович;

-        капітан команди  –  Чайковська Янна (https://vk.com/emptea);

-        віце-капітан – Байбак Дмитро;

-        Франчук Катерина;

-        Подолянчук Катерина;

-        Івчук Дмитро;

-        Журавльов Андрій;

-        Самуель Мартін.

Це був просто неймовірний досвід для кожного учасника!

Все почалось з Ярмарки культур, яка відбулась у перший день змагань. Саме тут всі країни мали можливість продемонструвати свою культуру, звичаї, національні страви та одяг. Ми ділились своїм – українським, розповідаючи зацікавленим іноземним друзям про особливості української вишиванки, про те, чому дівчата у віночках, чому шаровари такі широкі, та як готувати борщ. А взамін отримали просто неймовірну масу цікавої інформації про культуру інших країн! Це можна порівняти з навколосвітньою подорожжю за один день. Саме в цей день команди вперше зустрічаються, знайомляться, обмінюються сувенірами та знаходять собі друзів серед інших країн.

 

Наступного дня розпочалось, власне, те, заради чого всі там і зібрались – перший етап змагань! Емоції перед виступом просто зашкалювали, бажання достойно представити країну переповнювало і приємно дивувала тепла і дружня атмосфера навколо – підтримка не лише української делегації, а й команд суперників! Україна презентувала свої проекти в лізі з командами Ірландії, Мексики та Марокко.

Ми стояли на сцені і усвідомлювали – ось саме ті хвилини, до яких наша команда готувались цілий рік! Одночасно було присутнє почуття гордості, хвилювання і величезної відповідальності. Адже тоді ми були обличчям не лише нашого вузу, а представниками України.

Приємно було усвідомлювати, що наші проекти достойно виглядали на світовій арені. Ми підняли важливі проблеми, про які знають люди з усіх куточків планети, і коли вже після виступу до нас підходили учасники та судді з інший країн і говорили, що вони вражені нашою роботою, це було безцінно!

We all win - ця фраза була головним гаслом змагань і навряд чи можна було б підібрати щось краще. Адже всі команди, що брали участь у змаганнях уже є переможцями. Кожен проект - це одна добра справа, це люди, яким потрібна була допомога і їм допомогли.

 

Побувавши на таких змаганнях і поспілкувавшись з учасниками, відчуваєш шалене бажання змінювати свою країну і весь світ на краще. Адже можливо абсолютно все, якщо ти цього хочеш!

 Ми приїхали на змагання і почали наш виступ з фрази «Ким би ти не був, будь кращим!». Під цим гаслом ми проведемо і наступний рік, вдосконалюючи свої знання та навички, вдосконалюючи життя людей навколо, яким дійсно це потрібно.

Ми закликаємо усіх небайдужих студентів ВНТУ долучитися до команди та змінювати світ разом з нами!

                                                                           З повагою, Чайковська Янна та Подолянчук Катерина

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma