Студенти ІнМ на міжнародних змаганнях у Мексиці PDF Друк E-mail
     Команда Вінницького національного технічного університету вперше в історії міжнародних змагань зі студентського підприємництва Enactus стала переможцем, виборовши першість у команд провідних вишів США, Мексики та Канади.
     "Ми спочатку перемогли у національному турнірі, і нашій команді довірили представляти державу на міжнародних змаганнях зі студентського підприємництва Enactus у Мексиці. Наскільки запеклою була боротьба говорить хоча б те, що у ній взяли участь команди-чемпіони з 36 країн світу. Українська команда вперше за всю історію Enactus здобула перемогу в лізі і вийшла у півфінал, залишивши позаду США, Канаду і Мексику" - повідомив Станіслав Неснов.

Журі визначало найкращих за підсумками презентації реалізованих студентських бізнес-проектів, які перед допуском до змагань пройшли серйозну експертну перевірку та аудит. Наші студенти вразили авторитетних бізнесовців простотою та продуманістю рішення, що містить економічну, соціальну та екологічну складову. А саме, запропонували селянам Вінницького району додатковий заробіток на теплицях, збудованих з використанням старих скляних вікон та познайомили їх з основами екологічно-дружнього ведення сільського господарства.
     Хочеться висловити неймовірну подяку голові обласної ради Татусяку Сергію Пилиповичу та народному депутату України Продивусу Володимиру Степановичу за їх підтримку та небайдужість, без яких участь команди в міжнародних змаганнях постала б під загрозу зриву.
     Enactus - це міжнародна неприбуткова організація, що об'єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами. Під керівництвом наставників з університетів та бізнесу студенти Enactus по всьому світу створюють та втілюють у життя проекти по розширенню можливостей людей. Цей досвід не тільки змінює їхнє життя, але й розвиває талант та потенціал до лідерства.
     Фоторепортаж:

Автор статті: Франчук Катерина