7.06.2013 We Are The Champions! PDF Друк E-mail
     7 червня в готелі «Прем’єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. 15 студентських команд з різних міст України, в тому числі і Вінниці, представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній.

Цьогорічні змагання були одні з найбільших за масштабом проведення. Окрім учасників та звичайно ж суддів, команд підтримували гості, що склали значну частину залу. Президент Enactus Україна зазначив, що такої кількості людей просто не очікували та були приємно здивовані, а це засвідчує – Enactus в Україні розширює кордони.

Всі проекти, які презентували  команди, були направлені на розширення можливостей різних верств населення та досягнення довгострокового результату, враховуючи економічний, екологічний та соціальний фактори.

Для того щоб потрапити у фінал, команди повинні були як найкраще презентувати свої проекти у півфінальних змаганнях, що були розбиті на 4 Ліги. За результатом рішення суддів фіналістами цього року стали команди  Enactus Вінницького національного технічного університету, Української інженерно-педагогічної академії, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Хмельницького університету управління та права.

Суддями Фіналу виступили керівники таких компаній, як Метінвест, Філіп Морріс Україна, Ernst & Young, PZU Україна, МТС, Microsoft, Carlsberg, агрохолдинг «Мрія», Nestle, Freshtel, СГ «ТАС» та McDonald’s. Їм випало нелегке завдання оцінити проекти команд та обрати Національного переможця Enactus Україна 2013.

Після виступу команд у фіналі, коли були підраховані голоси суддів, розпочалась офіційна частина з вручення нагород переможцям та призерам спецпроектів від компанії PZU в Україні та Філіп Морріс Україна. Ці нагороди не обминули нас. Завдяки креативності у написанні проекту студенти нашого університету вибороли ІІ місце у спецконкурсі від Філіп Морріс Україна.
     А ось і настав момент істини, оголошення результатів змагань. Усі команди та їх вболівальники затомили подих.
- Ми найкращі, незалежно від результатів змагань, ви у мене найкращі! – підтримував команду капітан команди Станіслав Неснов.
     Наші студенти міцно трималися за руки та очікували з нетерпінням результатів. Це були найдовші хвилини життя… Оголошено 4 місце… 3 місце… та ось настав той феєричний момент лише один крок до перемоги…
- віце-чемпіоном становиться команда  Enactus Хмельницького університету управління та права.
     І серце просто зупинилося від щастя.
- Вінницький національний технічний університет, вже втретє здобуває перемогу у Національних змаганнях Enactus Україна, - оголосив Олексій Кредісов, Керуючий партнер компанії Ernst & Young.

Після чого нахлинули емоції через край, сльози щастя, обійми, овації все це супроводжувало команду до виходу на сцену за врученням кубку переможця.

Подробиці з офіційного сайту Enactus:

Про перемогу команди на телеканалі Business:

Автор статті: Франчук Катерина