14.03.2013 Рекрутингова кампанія для Філіп Морріс від Enactus (SIFE) ВНТУ PDF Друк E-mail
     14 березня у центральному офісі компанії «Філіп Морріс Україна» відбулась презентація проектів у рамках спецконкурсу   «Інноваційна рекрутингова кампанія 2013».  Метою конкурсу була розробка проектних ідей по набору максимальної кількості талановитих студентів і випускників на програму літнього стажування в компанію «Філіп Морріс Україна».  У конкурсі приймали участь 14 команд з найпотужніших національних університетів-учасників програми Enactus (SIFE). Честь Вінниччини під кураторством директора Інституту менеджменту Небави Миколи Івановича захищала команда Enactus (SIFE) Вінницького національного технічного університету –  двічі переможець національних та учасник міжнародних змагань з підприємництва.
     Менеджери проекту, а саме  Вікторія Зайкова, Олексій Михалевич та Станіслав Неснов провели дослідження серед студентів 5-6 курсів та випускників щодо їх очікувань від стажувань, і, на підставі отриманих результатів, а також на підставі знань, отриманих від «Філіп Морріс Україна»  про програми літніх стажувань Aspire! і Smart Start, розробили інноваційну  рекрутингову кампанію 2013.  Розроблений проект, завдяки нестандартним рекрутинговим заходам,  покрив 17 280 найкращих студентів із 27 університетів України, а також вдвоє покращив результати рекрутингової кампанії  2012. У Київському офісі, перед журі з керівного складу «Філіп Морріс Україна»  англійською мовою  було представлено проект.      Розробку презентували менеджери проекту,  яким допомагала  ще одна активна учасниця Enactus (SIFE)  - Ангеліна Бєлан. Слід зазначити, що Вінницька команда вже отримала подяку за особливу професійність при розробці та презентації проекту.  Переможця конкурсу буде оголошено на національних змаганнях Enactus у кінці травня цього ж року. Всі учасники команд, що посядуть призові місця, можуть мати перевагу при відборі на програми стажувань в компанії «Філіп Морріс Україна».
     На даний момент команда Enactus (SIFE) ВНТУ працює над конкурсом від страхової компанії PZU – «Безпечна дорога до школи», який очолює керівник проекту Катерина Франчук.  Також команда активно готується до національних змагань з підприємництва під керівництвом капітана команди - Станіслава Неснова, і запрошує в свої дружні ряди усіх ініціативних студентів університету. Досягайте більшого та ставайте успішними з командою Enactus (SIFE) ВНТУ!

Автор статті: Станіслав Неснов