Виступ на міжнародних змаганнях SIFE 2011 PDF Друк E-mail

Ви не забули, що у цьому році команда SIFE Вінницького національного технічного університету отримала національну першість у конкурсі студентів у вільному підприємництві «SIFE»? Пам’ятаєте, що вони вибороли честь представляти свій університет та Україну вцілому  на міжнародній арені? Згадали? Тоді слухайте подробиці!                                                                                                                                                                           1 жовтня українська делегація у складі команди SIFE Вінницького національного технічного університету, а саме наставника – Небави М.І., капітана команди – Зайкової В., а також активних членів команди Царук Л., Михальчук А., Терпель Л., Тімофєєва М., Августінова С. та Воєділової Д.  прибула в столицю Малайзії, м. Куала-Лумпур, щоб позмагатись на міжнародному рівні за зсвітовий кубок SIFE 2011. Змагання відбувались протягом трьох днів, з 3 по 5 жовтня.

У перший конкурсний день проходила реєстрація усіх 37 команд та парад культур, під час якого усі команди познайомились з традиціями один одного (національними танцями, піснями, костюмами, кухнею), багато спілкувались та фотографувались. Команда  SIFE Вінницького національного технічного університету з радістю відгукнулася на запрошення прийняти участь та зробила усе можливе для гідного представлення традицій нашої країни на міжнародній арені. Ми організували стіл України, де представили сувенірну продукцію нашої країни: сопілки, писанки, вишиті рушнички, мініатюрні флаги, фігурки козаків та багато іншого. Поряд із цим, нами було розповсюджено багато буклетів та книжок, в яких розповідалося про привабливість України та, зокрема, Вінницького регіону.  Велика кількість іноземців, особливо з країн Західної Європи, зацікавилися Україною та запитували про те, що означає усе те, що ми представляли. Ми розповідали багато про атрибути нашої народності та навіть навчили деяких іноземців грати на сопілці. Народну атмосферу довершували і яскраві українські костюми команди, які, на думку майже всіх іноземців, були найкращими на ярмарку культур.

Після цього усі команди зібралися у великій актовій залі, де виходили по черзі на сцену у національних костюмах зі своїм прапором та назвою країни, яку представляли. Усе це було надзвичайно видовищно та цікаво!Тоді ж і відбулось жеребкування. Команда SIFE ВНТУ потрапила у шосту лігу разом з Філіппінами, Малайзією, Бразилією та Казахстаном.

Наступного дня відбувались змагання у восьми лігах за вихід до наступного кола змагань. Українська команда виступила на надзвичайно високому рівні та отримала кубок за зайняте третє місце у лізі, що є серйозним результатом для першого року плідної праці команди. Усі члени журі у нашій лізі, які є представниками відомих компаній Австралії, Малайзії, ПАРу, Німеччини, Великобританії, Канади та України, висловили своє враження високими результатами, яких досягла команда, та запропонували майбутню співпрацю.

Команди, які дійшли наступного туру змагалися весь останній конкурсний день, 5 жовтня. Після виступу усіх студентів було оголошено переможця – команду SIFE з Німеччини.

Цього ж дня з 22.00 до 01.00 у місцевому нічному клубі відбулася неформальна зустріч усіх команд та членів журі з приводу закриття змагань 2011 року. Усі мали змогу ще ближче познайомитись та порадіти тому, що усі вони є частиною чогось надзвичайно великого, що змінює світ на краще.

Але усе це  стосується офіційної частини змагань. Команда SIFE ВНТУ пробула у м. Куала - Лумпур 7 чудових днів і встигла не лише позмагатись, а й сповна насолодитись місцевою культурою, кухнею та познайомитись із жителями цієї країни. Місто дуже колоритне: елітні хмарочоси стоять поряд з запліснявілими від підвищеної вологості маленькими кольоровими будиночками, усе дуже яскраве, їжа дуже гостра, а люди усміхнені. Команда жила в готелі на 18 поверсі із видом на Башти - близнюки та Single – tower, які є візитівками міста Куала – Лумпур та Малайзії загалом. Студенти відвідали національний малайзійський музей, парк птахів та Чайна таун, також просто гуляли містом, знайомлячись з місцевим населенням. Усіх без виключення вразила рослинність цього міста, адже неможливо не помітити величезну кількість прекрасних дерев та кущів, які ростуть скрізь (хоча Куала-Лумпур і є мегаполісом).

Повернулись з Малайзії студенти з великою кількістю корисних нових контактів, морем вражень та безцінним досвідом.

Ми бажаємо команді нових звершень у наступному конкурсному році SIFE та безцінних знань, які дає їм міжнародна програма «Студенти у вільному під високих результатах у майбутніх проектах!

Зайкова Вікторія

Михальчук Анна