Команда «Бізнес-імпульс» ВНТУ – переможець національних змагань серед студентських бізнес-проектів PDF Друк E-mail

10 червня 2011 року в готелі «Прем’єр Палац»(м. Київ) відбулися Національні змагання на найкращі студентські бізнес-проекти «SIFE 2011». Серед студентських команд з усіх найпрестижніших українських ВУЗів перемогу вперше в своїй історії здобула команда «Бізнес-імпульс» Вінницького національного технічного університету.

Команда  представила виконані ними протягом академічного року проекти, що ставлять собі на меті розширення можливостей людей та покращення якості їхнього життя. Проекти охоплювали економічну, екологічну та соціальну сфери, демонструючи неабиякий креативний підхід студентів до вирішення проблем суспільства, а також досягнення конкретних вимірюваних результатів. Кількість реалізованих цього річ проектів – чотири, а саме «Квіти життя», «Чудо-мед», «Людина» та «Малятко».

Проекти команди були визнані ефективними та довгостроковими серед 50 суддів – представників українських та міжнародних компаній, серед яких «Ernst & Young», «SUN InBev», «Kraft Foods», «life:)», «JTI», «KPMG», «ПриватБанк», «Deloitte», «Philip Morris», «УкрСиббанк», «МТС», «Siemens», «Мрія», «ВТБ», «Cisco», «Фокcтрот» та інші.

Разом із званням Національних переможців Україна 2011, про що свідчить кубок, вручений керуючим партнером Ernst & Young - Олексієм Кредісовим, вінницькі студенти також отримали право представляти нашу країну на Всесвітньому кубку SIFE у жовтні цього року в столиці Малайзії – м. Куала-Лумпур. На цьому визначному заході зберуться команди-переможці зі всіх 39 країн, де існує програма SIFE, щоб поборотись між собою за звання чемпіону світу SIFE 2011.

Але що являє собою команда «Бізнес-імпульс» та яка її історія?

Команда «Бізнес-імпульс» - це кращі студенти Вінницького національного технічного університету – добре відомого навчального закладу як в Україні, так і за кордоном, що входить до двадцятки найпрестижніших ВУЗів нашої країни. Команда функціонує у рамках міжнародної організації «SIFE» («Students In Free Enterprise»), який об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу в 40 країнах світу. На сьогоднішній день SIFE охоплює понад 42,000 студентів з 1,500 університетів і є найбільшою студентською організацією у світі.

У міжнародному об’єднанні студентів SIFE університет приймає участь ще з 2003 року, коли директором інституту менеджменту професором Небавою Миколою Івановичем була зібрана команда у складі 6 осіб. Капітаном команди 2010-2011 конкурсного року є студентка інституту менеджменту Зайкова Вікторія, яка із командою майбутньої еліти українського бізнесу активно працює над виконанням SIFE-проектів. Склад команди постійно оновлюється та поповнюється новими силами та ідеями, які вони втілюють у життя, допомагаючи людям задовольнити свої існуючі потреби. Працюючи в команді під керівництвом Миколи Івановича, студенти використовують набуті в ВУЗі знання для реалізації освітніх програм, направлених на навчання інших принципам ринкової економіки, навичкам особистого успіху та підприємництва, фінансовій грамотності, принципам збереження довкілля та діловій етиці.

Поряд із своєю першою перемогою на Всеукраїнському конкурсі «Студенти у вільному підприємництві» та успішною презентацією проектів, команда нещодавно отримала нове досягнення – диплом за участь у фіналі конкурсу на найкращу проектну ідею від Європейської бізнес-асоціації(ЕВА), де представила бізнес-план щодо відкриття обслуговуючого кооперативу під назвою «Супер-сервіс».

Отже, бажаємо команді SIFE Вінницького національного технічного університету успіху в Малайзії та творчої наснаги в наступному сезоні SIFE, що почнеться в вересні 2011 року.