Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

ЕКВАДОР PDF Друк E-mail

Офіційна назва - Республіка Еквадор.

Географічне положення - країна розташована в північно-західній частині Південної Америки. Межує: з Колумбією – на півночі, з Перу – на сході та півдні. На заході омивається водами Тихого океану, в якому країні належать Галапагоські острови.

Площа території  -  283,6тис. кв. км. ( з островами Галапагос). 

Кількість населення - 13,6 млн.чол. (на 2007 р.). 

Столиця - Кіто (1,3 млн. чол.).

Адміністративний устрій - поділяється на 24 провінції в тому числі архіпелаг Колон (острови Галапагос),який має спеціальний статус. Провінції поділяються на кантони, кантони - на округи.

Інші великі міста - Гуаякіль (1400 тис. чол.), Куенка (250 тис. чол.), Мачала (160 тис. чол.), Амбато (130 тис. чол.)

Державна мова - іспанська.

Грошова одиниця– долар США = 100 центам.

Релігія  - католицизм.

Національне свято -  10 серпня - День проголошення  незалежності (1809р.).

Державний прапор — прийнятий 26 вересня 1860 року.

Герб Еквадора — державний символ, затверджений в свому сучасному вигляді 31 жовтня 1900 року, що грунтується на старішій версії 1845 року. На овальному щиті зображений вулкан Чімборасо і річка Гуаяс, що починається у його підніжжя. Ця картина означає красу і багатство регіонів Сьєрра і коста. Корабель на річці називається теж Гуаяс. Він був побудований в 1841 в Ґуаякілі і був першим пароплавом, побудованим на західному березі Південної Америки. Замість щогли зображений кадуцей, що представляє торгівлю і економіку. На верху знаходиться золоте сонце, оточене астрологічними знаками Овна, Тельця, Близнят і Рака, що представляють місяця з березеня по липень, що означає тривалість березневої революції 1845. Андійський кондор з розпростертими крилами на верху щита означає потужність, велич і силу Еквадору. З боків щита розташовані 4 прапори Еквадору. Лавр зліва означає славу республіки.


Членство в міжнародних організаціях  - член ООН, МВФ, ОАД.

 

 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma