Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Студентське Самоврядування ФМ 2014-2015 PDF Друк E-mail

 

Голова СтР ФМ
Комаркова Віолета

     Народилася 14 травня 1994 року у чудовому місті Вінниці.

    З дитячого садка любила брати учать у різних концертах,виступах. В дитинстві мріяла бути акторкою. Навчалась у творчій 6-ій школі, де входила до складу Команди президента, чим дуже пишалася.
    Вступивши до ВНТУ одразу зрозуміла, що нудно тут не буде. З перших днів почала цікавитися життям університету і коли мене обрали до Студентської ради ІнМ, то дуже зраділа, що зможу зробити свій внесок до університету.
    На сьогоднішній день крім того, що я активний член СтСІнМ, я також Голова департаменту розвитку СтС ВНТУ, а також член Спілки молодіжних організацій Вінниччини. З 2013 року я стала депутатом Студентського Парламенту Вінниччини, що приносить мені масу задоволення, оскільки тут я маю ще більше можливостей для розвитку.
    Взагалі, я дуже комунікабельна ,позитивна та активна людина. По життю я оптиміст, намагаюсь ніколи не думати про погане і цінувати кожну хвилину прожитого життя. Люблю подорожувати, знайомитись із новими людьми, дізнаватись щось нове і таким чином вдосконалювати себе.
    Конкретного життєвого девізу в мене немає, але керуюсь правилом "Нічого не буває просто так".

 

 

Перший заступник голови СтР ФМ
Чайка Юлія

      Народилася 7 липня 1994 року у м. Вінниця.
Перший заступник Голови Студентської  Ради ФМ з лютого 2015 року!
Ще з першого курсу мене почала переповнювати енергія, її потрібно було кудись дівати – я обрала Студентське Самоврядування! З першого курсу я попала в актив СтР. За 2015 рік встигла стати головою інформаційного департаменту університету. Саме тут знайшла можливість реалізувати себе, проявляти такі якості: ініціативність, креативність, цілеспрямованість, а також знайшла безліч нових знайомих. Зрозуміла, що можна посприяти втіленню ідей не тільки своїх, а й кожного. Це стало стартом мого студентського життя!
А ще, я просто шаленію від природи та подорожей, люблю фотографувати та  обожнюю хороші фотографії. Спілкування – невід’ємна частина мого життя. Та подобається психологія та фантастика.
Хочу побажати кожному наступне : «Вірте в себе і тоді у Вас повірять інші» Будьте впевнені в собі! Не бійтесь нового! Та проявляйте ініціативу! Тоді все буде круто!

    

 

 

Голова департаменту з навчально-наукової роботи СтР ФМ
Нестерук Юлія

      Народилась 20 квітня 1996 року в місті Бар.Успішно закінчила середню школу. Пізніше навчалась у Обласному гуманітарному ліцеї м.Бар, де мала успіхи у навчання та брала участь у організації творчих проектів,виступів. У школі займалась учнівським самоврядуванням.Я б хотіла продовжити свою діяльність. Сприяти розвитку університету,усім допомагати і робити життя студентів цікавим. Я активна,комунікабельна і готова працювати. Хочу зробити свій внесок у життя університету.

     Я вважаю,що студенти повинні розвиватись у різних напрямках, адже просто навчатись – це не цікаво. Тому хочу активно проводити свій час і залучати до цього інших.

 

Секретар СтР ФМ
Бадя Юлія

     Народилася 4 вересня 1997 року.
Навчалась у ЗШ №33, де ще тоді просто обожнювала приймати участь та допомагати в організації різних заходів та свят. Також входила в Раду школи, що допомогло мені проявити свої організаторські здібності та розкрити багато талантів.
Зараз я студентка першого курсу факультету менеджменту. Ще з перших днів навчання в університеті я була впевнена, що продовжу таку ж активну позицію і тут. Я вважаю, що саме ВНТУ дає безліч можливостей, аби проявити себе у різних напрямках суспільної діяльності та допомагає будувати надійний фундамент для свого майбутнього.
Я вважаю, що разом з талановитими та активними людьми, якими є команда нашої Студентської ради можна досягти чималих успіхів та зробити наше студентське життя ще цікавішим!
 В найближчому майбутньому я планую не зупинятись на досягнутому, надалі вести активну діяльність в житті університету, розвиватися і йти тільки вперед.

 


 

Голова культурно-масового департаменту СтР ФМ
Свентух Олена

    Народилася 27 вересня 1997 року у місті Вінниця. 

З другого класу навчалась у ЗШ№33, де не давала спокою викладачам та адміністрації .Займала пост заступника президента школи. З малечку обожнюю вигадувати нові цікавинки, приймати участь у різних проектах, виставах, організовувати їх самостійно (вистави для дітей з реабілітаційного центру «Промінь», вистави для молодших класів). Вступивши до лав студентів ВНТУ, пообіцяла собі, що не буду займатися громадською діяльністю, проте не змогла втриматись і ні секунди не шкодую. Маю безліч ідей, які дуже хотілось би втілити в життя, сподіваюсь, що студентське життя і активна участь у житті факультету, розкриють в мені усі таланти. Увесь вільний час останній рік присвячую ВНТУ, полюбляю активно проводити час та обожнюю спонтанні рішення. Вважаю, що життя потрібно провести активно і так, щоб тебе запам’ятали.


 

 

Голова спортивного департаменту
Пугач Оксана

     Народилася 9 вересня 1994 року. Починаючи зі школи,приймала активну участь у різних заходах, тому, вступивши до ВНТУ, з новим запалом почала своє активне студентське життя і для мене великим досягненням стало те, що вже з першого курсу потрапила до СтСІнМ.Це колосальний досвід в управлінській та організаційній діяльності,нові можливості та знайомства,а головне-саморозвиток.Згодом стала членом Спілки молодіжних організацій Вінниччини,де відкрилась можливість удосконалювати себе все більше з кожним разом.Я є досить таки різносторонньою особистістю та намагаюся заповнити кожну вільну хвилинку, окрім студентської ради, граю за збірну КВН ВНТУ "Інженери", що приносить мені колосальне задоволення.

Загалом я позитивна,комунікабельна та енергійна людина. Завжди прагну до чогось нового та насолоджуюсь життям сповна.
    Керуюсь словами Ганді "Якщо бажаєш, щоб світ змінився - сам стань цією зміною", адже все залежить лише від нас самих.

 

Голова інформаційного департаменту СтР ФМ
Колган Вікторія

     Народилась 27 серпня 1996 року в місті Хмельницькому.
Добре закінчила гімназію №2, входжу в п'ятірку кращих учнів за результатами олімпіад і МАН за останні 13 років. Гімназія навчила мене бути активною, не сидіти на місці та різнобічно розвиватись.
Ще з дитинства була творчою дитиною, полюбляла малювати, шити одяг лялькам та робити різні поробки. Займаюсь цим і досі, але шию одяг вже не лялькам, а собі та знайомим.
Я вважаю, що головне у житті – саморозвиток. Ніколи не можна зациклюватись на одному своєму вмінні, потрібно спробувати ще щось нове. Раптом в тебе це вийде краще ніж попереднє? Саме тому я пробую свої сили у студентській раді ФМ.
Люблю дізнаватись щось нове та ділитись цією інформацією з іншими, тому, сподіваюсь, моя робота у СтР ФМ принесе комусь користь.

 

Голова департаменту по роботі з іноземними студентами СтР ФМ
Гусейнов Самір

      Народився 15 лютого 1994 у місті Баку. Громадянин Азербайджану.

     Закінчивши школу, вступив до Вінницького національного технічного університету. На першому ж курсі беру активну участь у студентському житті. Я активний і життєрадісний , а також активіст Спілки Азербайджанської Молоді України у Вінницькій області.
     Крім роботи в університеті я маю хобі, люблю танцювати і займатися всякими цікавими справами .
     Кожен день свого життя намагаюся прожити на повну. Подобається спілкуватися та знаходити нових друзів. Завжди готовий прийти на допомогу людям.
    По життю йду з девізом: « Щоб стати успішним – потрібно багато працювати».
 
 
 

Голова департаменту по роботі з першим курсом СтР ФМ
Дуржинський Дмитро

      Я народився 8 листопада 1995 року у Вінниці. Закінчивши 7-й ліцей до останньої миті не знав де проведу марно ще 4 роки свого життя. Але вступивши у ВНТУ, мої погляди на навчання суттєво змінилися. Адже я зрозумів що навчаючись можна ще й добре проводити час...
Одразу ж з першого курсу я брав активну участь у житті університету. Був резервом СтРІнМ (нині СтРФМ), а з другого курсу долучився до активну і займаю місце голови департаменту по роботі з першим курсом. був членом команди КВН. Також є в резерві команди Enactus. Але на одному університеті теж життя не зупиняється. Поза ним я є активною людиною. Займаюся спортом. Люблю активний відпочинок. В житті у мене немає перешкод. Є тільки цілі і кроки до них.

 
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma