Історія виникнення Студентської ради Факультету менеджменту PDF Друк E-mail

Історія виникнення Студентської Ради ФМ є цікавою.

На нашому факультеті студентське самоврядування з'явилося і почало розвиватися досить швидко та перспективно, оскільки було виявлено таких талановитих і активних студентів, які цікавилися не лише навчанням, але й питаннями покращення студентського життя, допомоги тим, відстає в навчанні, соціальної адаптації в групах, що є особливо актуальним для студентів-іноземців.

Започаткував студентський рух на ФМ  студент групи 1МЗВ-00 Яровий Дмитро. Він відвідував старостати, багато спілкуватися зі студентами, вишукуючи активних студентів для співпраці. Його зусилля виявилися не марними, і на чолі з ініціатором з'явилася Студентська рада Інституту (зараз факультету) менеджменту, робота якої дала чудовий старт для розвитку потужної сили студентського самоврядування, яке продуктивно працює сьогодні на факультеті, допомагаючи керівному складу у всіх напрямках робіт зі студентами.

Ще одною активною, ініціативною та перспективною студенткою, яка бажала на краще змінити студентське життя, була Філонова Ольга ст. гр. 1МФК-02. Через деякий час її було обрано головою Студради ІнМ. Період її роботи Ольги ознаменувався серйозним розвиток Студради ІнМ. З'явилася чітка структура ради, план її роботи, засідання почали оформлюватися протоколами. Це дозволило надалі не лише на папері формувати рішення, але й реалізовувати їх на практиці. Проводилося багато заходів, які урізноманітнювали дозвілля студентів, зокрема, - це "День веселого економіста", перші дискотеки для ІнМ, заходи, присвячені різноманітним святам, спортивні змагання та багато іншого. Бути членом Студради стало престижним.

21 вересня 2006 р. було проведено виборчу конференцію Студентської Ради на кожному з факультетів (раніше) ІнМ. На факультеті ФЗЕМ головою було обрано Тиндик Наталію ст. гр. 2МФК-04, а на факультеті ФІПСМ - Бартецьку Катерину.

Із жовтня 2013 р. головою Студради ІнМ (зараз ФМ) переважною більшістю голосів було  обрано Калугаряну Тетяну, яка сьогодні сумлінно виконує свої обов'язки і допомагає багатьом студентам в навчанні, особливо іноземцям.

Активна діяльність Студради ФМ дозволила суттєво покращити начальний навчально-виховний процеси. Тісно співпрацюючи з адміністрацією та профкомом, а також іншими ланками студентського самоврядування було проведено чимало вельми цікавих та корисних для студентів заходів, що дозволяють сформуватися їм самостійними та розвиненими особистостями, які спроможні змінити долю студентства ФМ накраще.