НАТАЛЯ ОРАНСЬКА — БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ PDF Друк E-mail

НАТАЛЯ ОРАНСЬКА — БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГРОШІ, ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

Наталя Оранська, магістрантка кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, яка навчається за спеціальністю «менеджмент» (спеціалізації «фінансово-кредитна діяльність»), здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що відбувся на економічному факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка.

4-6 квітняна економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 137 студентських наукових робіт, що надійшли з 72 вищих навчальних закладів України.

Претендентами на перемогу були визначені та запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції 54 автори 44 студентських наукових робіт.

На науково-практичній конференції 4-6 квітня виступило 48 студентів з 35 ВНЗ України.

Науковий керівник Наталі – завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько Київським національним університетом імені Тараса Шевченка нагороджений грамотою за науково-педагогічний професіоналізм у підготовці переможниці.