Ювілей ФМІБ – нам 25 років PDF Друк E-mail
1 березня наш Факультет менеджменту та інформаційної безпеки відсвяткував свій 25 – річний ювілей!

Дана подія знакова як для адміністрації факультету, так і усього його студентства. Протягом усього дня у холі другого корпусу була представлена фотосушка, яка містила найпам’ятніші та найоригінальніші моменти життя факультету.

А також організовано перегляд роликів, що відображали досягнення, нагороди та громадську діяльність наших спеціалістів з менеджменту та інформаційної безпеки.

Енергійна музика та посмішки доповнювались і чудовою акцією під назвою «Free Hugs». Декілька представників факультету протягом усього дня ходили з відповідними написами та обіймали усіх бажаючих, даруючи їм гарний настрій. Також у всіх студентів була можливість залишити свої привітання та побажання факультету та великому плакаті, що також був розміщений у холі корпусу.

Офіційною частиною ювілею – був святковий концерт, на якому виступали та нагороджувались найкращі студенти та викладачі.
 Подарувала всім чудовий настрій команда першокурсників КВН «Жертви ініціативи», запальний танець «Бугі — Вугі» продемонстрували учасники СтудОсені та зачарувала чуттєвими мотивами Альона Голубенко із східним танцем та неперевершений власний вірш майбутньої студентки нашого університету із щирими словами про захисників держави.

Також можна було насолодитись музичними дарунками від Максима Тріски із композицією «Люди як кораблі», Янни Чайковської (капітана студентською організації Enactus, голови культ — масового департаменту ФМІБ Горбика Богдана з піснею «Старі фотографії». Студенти Факультету машинобудування та транспорту також долучились до привітань та подарували велику керамічну сову та послання Студентській Раді Факультету.

Церемонія нагородження проводилась за такими номінаціями:
• За активну участь у громадській роботі;
• Як кращі старости академічних груп;
• За активну участь у розробці проектів, серед яких члени команди Enactus -ВНТУ, національні чемпіони 2016 року;
• За активну участь у спортивно-масовій роботі;
• За активну участь у навчально-науковій роботі.

Нагороджувались також і найкращі викладачі, куратори та інші представники викладацького складу.
Приємними були і привітання від представника газети «Все про бухгалтерський облік», яка нагородила найкращих студентів факультету, найкращих викладачів та порадувала гарними подарунками.
Долучився до привітань і «ПриватБанк», представник якого висловив вітальні слова студентам та викладачам, а також подарував цінний подарунок.

Сподіваємось, наш факультет і надалі буде розвиватись і процвітати, виховувати найкращих спортсменів та науковців, розвивати студентські організації та надавати корисні уроки життя. А кожна річниця буде особливою на шляху до підкорення вершин!