Благодійна акція до Дня усіх закоханих PDF Друк E-mail
14 лютого – відзначався День закоханих, день, коли своїй коханій половинці можна ще раз сказати як сильно ти її кохаєш, коли можна виразити слова подяки рідним та близький людям, та ще один день, який надихає та дає поштовх до благодійності.

Не залишився байдужим до свята і наш факультет, що вже за традицією, організував «Благодійний аукціон побачень». Даний аукціон – це шанс знайти та познайомитись з новою людиною.
До участі в аукціоні були залучені студенти усіх факультетів (інституту) ВНТУ. Усі учасники – були так званими «лотами» та «покупцями», яких можна було купувати за гроші, що виражались у ставках учасників.
Вже починаючи з 1 лютого, учасники могли заходити на паблік аукціону в соціальній мережі та робити вибір: публікувати своє фото та / або обирати бажаний лот.
Гарною можливістю для усіх учасників аукціону був шанс виграти безкоштовну фотосесію за репост запису про аукціон. Конкурс відбувся за підтримки «ФотоТочка».
Закриття аукціону проводилось 13 лютого, напередодні свята. Організатори оголосили підсумки аукціону, назвали усіх «лотів» та «покупців». Аби побачення куплене учасниками вважалось дійсними, вони мали провести разом хоча б одну годину та надіслати звітне фото.
Захід ніс у собі благодійну мету – усі виручені кошти з аукціону, в сумі 1755 грн, будуть використані на один із дитячих будинків у Вінницькій області.
Сподіваємось, що даний аукціон подарував гарні зустрічі та яскраві емоції для усіх учасників аукціону. Організатори вдячні за активну участь усім студентам, що долучились до благодійної акції. Маємо надію, що і надалі подібні благодійні акції ставатимуть ще популярнішими.