Фінал чемпіонату міста з КВНу PDF Друк E-mail
1 грудня у МПМ «Зоря» пройшов фінал Чемпіонату міста з КВНу, у якому брала участь команда з ВНТУ «Все буде добре», у складі якої грають 2 наші студентки: Бадя Юлія (УБ-14) та Свентух Олена (Моз-14).
Уже 2 рік поспіль команда виходить у фінал та бореться за чемпіонство. Команди змагались у таких конкурсах, як візитка, біатлон-розминка, капітанський конкурс, відеокуонкурс та музичне домашнє завдання. Кожен конкурс мав власну тему. «Все буде добре» продемонстрували досить високий рівень підготовки у візитці, гарно зіграли імпровізаційну розминку з залом та створили новорічний настрій своїм домашнім завданням.

Цьогоріч удача була на стороні команди «Моя Провінція», у якій також грає студент ВНТУ, які і стали чемпіонами! З чим ми їх вітаємо та бажаємо не зупинятись на досгянутому. Усі команди отримали призи від міського голови та заряд гарного настрою на рік вперед.

Учасники команди «ВБД» дякують своїм вболівальникам за підтримку протягом усього сезону, адміністрації за всесторонню допомогу. Сподіваємось, ми бачимо цю команду не останній раз.