День відкритих дверей у ВНТУ PDF Друк E-mail
Вінницький національний технічний університет – один з найкращих навчальних закладів України, запрошує абітурієнтів і їхніх батьків відвідати День відкритих дверей!
ВНТУ – технічний начальний заклад, що готує надзвичайно велику кількість фахівців за різноманітними спеціальностями. Університет у своєму доробку має багато нагород та досягнень різного роду. ВНТУ співпрацює з іноземними університетами, проводить численну кількість олімпіад, конкурсів і т.д.

Факультет Менеджменту – один з найпопулярніших факультетів ВНТУ, що постійно розвивається та вдосконалюється. Студенти ФМ мають можливість проявляти та розвивати свої технічні здібності та навички. Втілювати в життя ідеї майбутньої професії та вивчати необхідний для цього матеріал, заручатись допомогою старших наставників.
Факультет залишається також небайдужим до розвитку громадської роботи. Студентське самоврядування ФМ ВНТУ займається великою частиною університетської роботи за межами безпосереднього навчання, а саме організовує благодійні акції, святкові заходи та своєю роботою намагається покращити життя сучасних студентів.
День відкритих дверей – це унікальна можливість ознайомитись з роботою та життям університету загалом, у програмі заходу:
- презентації факультетів. університету — 10:00;
- зустріч абітурієнтів з керівництвом університету та відповідальним секретарем Приймальної комісії щодо Правил прийому до ВНТУ у 2017 році та переліку сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань), необхідних для конкурсного відбору вступників — 11:00 (актова зала університету);
- екскурсії по навчальних корпусах та гуртожитках університету (ознайомлення з аудиторним фондом, науково-технічною базою, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-мистецьким і просвітницьким центром тощо).

Майбутні студенти та їх батьки, факультет менеджменту чекає Вас 3 грудня 2016 року за адресою: м. Вінниця; вул. Хмельницьке шосе, 95; ВНТУ (збір о 10:00 поблизу арки на трамвайній зупинці «Студентська»).
Детальніше ознайомлюйтесь з нашим факультетом на сайті http://inmeeek.vntu.edu.ua
Гарні враження та цікаве ознайомлення з Вінницький національним технічним університетом гарантоване!