Призові стипендії ФМ PDF Друк E-mail
Студенти нашого факультету не перестають дивувати своїми досягненнями! Вони вкотре доводять що вони - найкращі та продовжують гарну традицію присвоєння призових стипендій.

Саме тому за наказом Міністерства освіти України призначено виплату персональної стипендії ВНТУ з 1 вересня по 31 грудня 2016 року студентці другого курсу Факультету Менеджменту  групи 3МОз – 15б Тітовій Катерині Сергіївні.

Також за наказом Міністерства України призначено виплату персональної стипендії Вченої Ради ВНТУ з 1 вересня по 31 грудня 2016 року студентці четвертого курсу Факультету Менеджменту групи 1МОз – 13б Нестерук Юлії Леонідівні.

Дякуємо нашим студентам за високі досягнення та активну життєву позицію у громадській роботі університету, вітаємо з призначенням призової стипендії та бажаємо успіхів у подальших починаннях!