День відкритих дверей на факультеті менеджменту PDF Друк E-mail
15 жовтня Вінницький національний технічний університет влаштував День відкритих дверей, на який були запрошені усі бажаючі вступити до лав нашого навчального закладу. На заході були представники середніх шкіл міста та області. Таке дійство – це можливість представити університет в цілому та кожен факультет окремо. Майбутні студенти мали можливість ознайомитись та отримати інформацію про усі можливості навчання, досягнення, переваги та заходи нашого університету та факультету менеджменту, зокрема.

Спеціально для майбутніх абітурієнтів, університет підготував цікаву та досить інформативну офіційну частину. Факультет менеджменту представив свої переваги  та здобутки у громадському розвитку та навчанні, а також гостинно запрошував на навчання.
Велика увагу також надавалась і студентському самоврядуванню, яке активно приймало участь у проведенні дня відкритих дверей та намагалось надати найінформативніші дані про наш навчальний заклад гостям.
Значним здобутком нашого факультету є кубки та нагороди, які студенти вибороли протягом навчання: спортивні відзнаки, кубки з національних та міжнародних змагань Enactus, грамоти, подяки та дипломи, які демонструють високий рівень знань та умінь наших студентів.

Факультет менеджменту запрошує усіх студентів, які бажають досягти успіху у житті, стати справжніми управлінцями вступати до лав нашого дружнього факультету. Адже, ми маємо багато напрямків роботи і кожен студент знайде те, що йому до вподоби.
Сподіваємось, цікаві розповіді та ознайомлення із закладом надихне майбутніх студентів на вступ саме до нашого навчального закладу, адже освіта у ВНТУ – це запорука надійного майбутнього!