Пізнай ВНТУ PDF Друк E-mail

8 та 12 вересня у ВНТУ проходив щорічний квест для першокурсників «Пізнай ВНТУ».

В перший день квесту учасники знайомились з територією університету, виконуючи завдання,які отримували  на станціях від старшокурсників. У другий день квесту виконували завдання, які стосуються факультету (фотографувались з деканом та Студентською Радою, писали заяви на звільнення з пар та багато чого ще).

Факультет менеджменту цього року представляли 2 активні та талановиті команди: «2МО-16» та «УБ-16». Обидві команди справились з усіма завданнями квесту та добігли до фінішу.

12 вересня о 14:00 відбулось нагородження найспритніших та найрозумніших. Команда ФМ «2МО-16» на нагородженні змагалась з командою факультету ІТКі «Сало» у конкурсі «переспівок» та зайняла почесне ІІ місце у загальному заліку.  Вітаємо наших драйвових та позитивних! Переможці отримали футболки з символікою університету, кубок та квитки на неофіційну «Посвяту у студенти»!.

ФМ пишається своїми першокурсниками! Залишайтесь такими ж активними! Вперед до перемог!