Посвята першокурсників 2016 PDF Друк E-mail
31 серпня у ВНТУ відбулась посвята першокурсників у студенти. Ця урочиста подія зібрала на стадіоні навчального закладу першокурсників , їх батьків, професорсько-викладацький  склад університету, активістів та гостей свята.

На свято завітав  голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, який побажав студентам успішного навчання, прагнення до розвитку, самовдосконалення та віри у власні сили. Також вітальну промову оголосили заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.
 Свої вітання учасникам зібрання висловили студенти-магістри, серед яких активістка ФМ Віолетта Комаркова. Також приємні та влучні слова були сказані студенткою ФМ та Президентом СтС ВНТУ Катериною Франчук: «Вітаємо усіх з початком нового навчального року. Особливо хочеться привітати новоспечених студентів–першокурсників. Тепер розпочнеться найцікавіша фаза Вашого життя. Мрійте, розвивайтесь, подорожуйте, закохуйтесь, наповнюйте життя яскравими барвами та все ж не забувайте за навчання. Кожен обрав свій унікальний напрямок, тож будьте у ньому кращими та прогресивними. Замало мати хороший розум, головне правильно його застосовувати. Тому не вагайтесь і приєднуйтесь до активного студентського життя.»
      Для усіх гостей свята виступали члени клубу університету. Дивували своїм голосом тріо дівчат, серед яких студентка ФМ Вероніка Пінчук.
     Підтримати першокурсників прийшов актив Студентської Ради ФМ.
 Після урочистої частини відбулась зустріч з викладачами та СтР факультету, де перший курс отримав повну інформацію про навчальний процес, громадську діяльність факультету та отримав відповіді на усі запитання.
Уся родина ФМ бажає Вам успіхів у обраному  шляху. Нехай легко Вам даються нові перемоги та творчі злети. Ми готові підтримувати Вас у всіх починаннях. Сподіваємось, що Ви будете примножувати здобутки нашого факультету та дивувати нас своїми ідеями.
Автор статті: Нестерук Юлія
Фото: Чайковська Янна, Франчук Катерина, Козак Вадим