Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Команда переможців 2016 PDF Друк E-mail

 

7 липня 2016 року у Києві відбувся Національний чемпіонат Enactus сезону 2015-2016. 
Команди найсильніших університетів із різних міст представляли результати своїх проектів, якими вони займалися впродовж року. Цьогоріч команда ВНТУ на чолі з наставником деканом факультету менеджменту Миколою Небавою та дебютучим капітаном Янною Чайковською після дворічної перерви знову взяла участь у змаганнях! 

 

Наша команда першою у другій лізі презентувала свої проекти. 

Проект №1 мав назву «Творити аби жити». Він спрямований на задоволення потреб і створення додаткового заробітку для вимушених переселенців сходу. Основні підпроекти – соціальна активність дітей, координаційна підтримка та забезпечення стабільного доходу. 

«Енергоефективний вектор змін» - це проект №2. Реалізувавши його, наша команда змогла підвищити рівень обізнаності серед селян про заощадження та використання сучасних енергозберігаючих технологій шляхом проведення семінарів і майстер-класів у селах Вінницької області та практичного застосування набутих знань. 

 

з дев’яти команд лише чотири найсильніших вишло у фінал, серед яких опинилась і команда ВНТУ!
У фіналі наша команда боролась за перемогу з одними з найсильніших університетів України: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Харківський інститут фінансів та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

Виступ у фіналі команди ВНТУ був досить успішним і справив на журі, серед яких були представники бізнесу, дуже гарне враження. Всі відмітили високу підготовку команди до презентації та високо оцінили інноваційні проекти вінницької команди. Після кожного виступу журі ставили запитання учасникам, на які представники ВНТУ чітко відповіли. 

 

Після хвилюючої церемонії нагородження фіналістів, інтрига зросла ще більше, адже залишились ненагородженими лише дві команди - Вінницького національного технічного університету та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), а це означає, що одна з цих команд стане переможцем! Конкуренція була досить висока, адже саме команда КНЕУ два роки поспіль, коли наша команда не приймала участі в змаганнях, ставала чемпіоном. Проте попри хвилювання і високу конкуренцію, команда ВНТУ у новому складі виборола перемогу на змаганнях Enactus сезону 2015-2016 та восени буде представляти Україну на Enactus World Cup у Канаді!

Команда Enactus ВНТУ дякує усім за допомогу і підтримку, однодумцям, які були поруч та просто тим, хто вірив у нас! І наразі вже готується до світових змагань під звичним гаслом, яке принесло їм перемогу у Києві:

"Ми, команда Вінницького національного технічного університету, не зупиняємось! 
Ми далі йдем вперед! 
Йдемо на світло!"

Склад команди:  

Капітан команди: Чайковська Янна В'ячеславівна 1УБ-13б

Івчук Дмитро Олегович 1УБ-14б

Подолянчук Катерина Василівна 2Мо-15б

Samuel Martin Adu Gyamfi Apeatu 2MO-15б

Франчук Катерина Володимирівна МОз-15м

Журавльов Андрій Михайлович 1УБ-14б 

 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma