Будь молодим- живи активно PDF Друк E-mail

З 3 по 5 червня у Вінниці проходив Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим- живи активно», ціллю якого була пропаганда здорового способу життя. Участь у ньому взяли 16 областей України.

Програма заходу включала майстер-класи, нічний квест, знайомство з Вінницею, семінар-нараду з обміну досвідом та представленням кращих практик різних областей з реалізації заходів в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Відкриття спортивної частини Фестивалю відбулося 04 червня 2016 року у парку «Дружби народів», де одночасно на 11 локаціях проходили аматорські змагання: перетягування канату, командний крок, естафета на рафтах, мегаволейбол, бігове колесо, сумо, командні лижі, вело естафета, американський футбол, «павутина», «біг в шортах», змагання зі street workout-у. Також учасники Фестивалю спробували свої сили у нічному квесті, результати якого остаточно вирішили розташування команд у турнірній таблиці.

У ролі організаторів та ведучих даного фествиалю виступили дві студентки ФМ – Бадя Юлія (гр. УБ-14 (б)) та Свентух Олена (гр. Моз-14 (б)).

Дівчата діляться враженнями : «Це були незабутні та водночас важкі три дні. Доводилось приймати рішення дуже швидко та бути готовими до форс-мажорів. Ми мало спали, інді не встигали поїсти, але все це робилось для наших гостей з інших областей та з великим задоволенням. Дуже раді знайомству з безліччю цікавих особистостей.Це був дуже цікавий та корисний досвід спробувати себе на фестивалі такого рівня. Сподіваємось, що це буде не останній Всеукраїнський фестиваль частинкою якого будемо й ми.»

Пишаємось своїми студентами! Будьте молоді та живіть активно!