Best Career Day PDF Друк E-mail

1 квітня студентка 2 курсу факультету Менеджменту Жаворонок Дар’я  групи 1УБ-14 представляла Україну в м. Брюссель (Бельгія) на всеєвропейському заході Best Career Day.

Даний захід був організований представниками з різних локальних груп  BEST (Best of European Students of Technology — рада cтудентів технічних університетів Європи).

BCD 16 (Best Career Day) - Це захід, на якому компанії та університети запрошували 200 студентів технічних університетів , які бажали взяти участь в Ярмарку вакансій, майстер-класах та презентації компаній. Це була прекрасна можливість для студентів, бути обраним на роботу у компанії міжнародоного рівня, робота в полікультурному середовищі, можливість  максимально використати свій потенціал і збагатити власний досвід! Також це хороший досвід в спілкуванні з студентами з усієї Європи.
Під час західу участники могли:

-  слухали про можливості розвитку в компаніях/університетах

- деякі із участників мали особисту співбесіду із представниками компаній

- отримали підготовку під час воркшопів

Окрім навчання, студент ВНТУ дізналася більше про мову, культуру та історію Бельгії.
У заході взяли участь 200 учасників з  України, Росії, Греції,Італії, Іспанії, Польші, Португалії, Сербії, Норвегії, Хорватії, Естонії, Фінляндії, Македонії,Франції, Данії, Руминії, Бельгії, Венгрії, Італії і інших країн.

Усе спілкування та навчання відбувалось англійською мовою.

Організатори забезпечували повне харчування, проживання, освітню та культурну програму на безкоштовній основі.