З Україною в серці навіть у свій День Народження PDF Друк E-mail

6 квітня свій День народження святкував надзвичайно талановитий композитор, волонтер АТО та щирий українець - Сергій Анатолійович Брайлян. Саме у цей день у актовій залі ВНТУ відбувся благодійний ювілейний концерт, присвячений 45-річчю з Дня його народження та 25 річчю професійної творчої діяльності.

Послухати Сергія Брайляна прийшли викладачі нашого університету, студенти з різних факультетів та курсів і запрошені гості. Олена Свентух, студентка другого курсу нашого факультету, у парі Олександром Морозом задавали тон вечора, який пройшов у дуже теплій та патріотичній атмосфері.
Багато пісень, які виконував Сергій Анатолійович, були добре знайомі всім присутнім адже його композиції часто звучать на радіо і телебаченні як у виконанні автора, так і – відомих українських та зарубіжних артистів.

Від адміністрації університету з привітаннями виступив Теклюк Анатолій Іванович.

Після ліричних пісень та декламації віршів на сцену була запрошена заступник директора ІнМАД, кандидат технічних наук, доцент, командир зенітного розрахунку батальйону «Айдар», Бевз Світлана Володимирівна, з якою активно співпрацюють Факультет Менеджменту та команда «Enactus».
При вході до зали були скриньки для збору коштів. Всі студенти та гості свята активно долучались до цієї акції адже зібрані гроші будуть направлені на спорудження пам’ятника для загиблих у зоні АТО студентів нашого ВНЗ.
До ювілею Сергія Брайляна підготовлена до видання його збірка «Молитва за Україну». В типографії сформовано макет книги та надруковано сигнальний її варіант. Студентами ВНТУ, а саме командою «Enactus», капітаном якої є Янна Чайковська- студентка 3 курсу ФМ , було зроблено три екземпляри екологічних книжок. Студенти вклали багато сил та душі, для реалізації їх виготовлення. Одна із «книжок - вишиванок», яку зшили власноруч, була подарована ювіляру, дві інших продали під час аукціону, що відбувся просто під час концерту. Ексклюзиві книжки, які ще не були видані тиражем та екологічні блокноти були придбані глядачами із зали. Кошти, зібрані на аукціоні, також будуть спрямовані на будівництво пам’ятника.

Менеджмент радує своєю активністю в усіх заходах, які проходять у стінах нашого університету та поза ним!
Ми дякуємо Серію Брайляну за те, що він завітав до нашого університету та розділив з нами такий світлий день. Від щирого серця хочемо побажати йому творчих звершень, натхнення, удачі та перемог!

Слава Україні!