Гумор з благодійною метою PDF Друк E-mail

12 квітня команда КВН «Все буде добре» (у складі якої грають дві студентки ФМ- Свентух Олена та Бадя Юлія) брала участь у благодійному КВК "Все найкраще - дітям" у Вінницькому кооперативному інституті! З міста було запрошено кілька команд і «Все буде добре» були почесними гостями свята.
 Всі кошти, вилучені від продажу білетів організатори заходу передадуть на потреби діток у дитячому будинку "Родинний дім", що знаходиться в смт. Вороновиця.
Своїми враженнями діляться учасниці команди : «Нам було дуже приємно отримати запроешння на захід з такою прекрасною метою! Віримо, що саме завдяки таким активістам все  у нашій країні буде добре.  Дякуюємо залу ВКІ за теплий прийом та щирі посмішки!На нашу думку, назва "Все найкраще - дітям" найкраще підходить до цього заходу та сподіваємось, що ті кошти, які були зібрані, допоможуть діткам відчути себе на краплинку краще! Посміхайтесь більше!».

Менеджмент пишається людяністю своїх студентів!