Show me what you got, факультет менеджменту! PDF Друк E-mail

Протягом двох тижнів у ВНТУ проходив проект « Show Me What You Got» 1 сезон. Учасники проекту мали змогу позмагатись у вокалі та хореографії під чуйним керівництвом талановитих наставників. Учасники проходили кастинги, на яких тренери набирали собі команди та проходили жеребкування, на якому витягали собі дуетні,сольні чи виступи у тріо,які демонстрували у яскравому чвертьфіналі, разом з імпровізаційним конкурсом. На запальному півфіналі учасники демонстрували виступи у стилях, які для них під час жеребкування витгяли їхні наставники, брали участь у імпровізації та виступали з тренером. І на довогоочікуваному фіналі демонстрували загальний номер усіх фіналістів, найкращі номери сезону, сольні номери, виражачюи певну емоцію, рису характеру чи почуття.  Кожного концерту тренери також демонстрували свої таланти.

Протягом усього сезону у ньому брали участь дві чарівні дівчини з нашого факультету: Валерія Богданова (студентка 2-го курсу) та Діана Слободянюк (випускниця, здобувач освіти у Польщі за магістерською програмою). Валерія пройшла до фіналу конкурсу, продемонструвавши два сольні номери ( соціального напрямку та проявляючи пристрасть), дуетний номер у стилі контемпорарі з Олегом Овсяновскьим та пройшовши через пекло імпровізації.

Діана Слободянюк стала переможницею проекту, розділивши 1 місце з Олегом Овсяновським. Діана демонструвала нам свої таланти у тріо з Надією Вигонюк та Юрієм Чернявським, у дуеті з Юрієм Каліновичем та у сольному номері, показуючи пробудження.

Також ведучими даного проекту були студентки ФМ – Юлія Бадя ( гр. Уб-14) та Олена Свентух (Моз-14)

Факультет менеджменту пишається своїми талановитими студентами! Бажаємо наснаги та творчих злетів! Залишайтеся таким ж активними та талановитими.