Лічильник

Яндекс.Метрика

Погода

Серед «Золотих боксерів ВНТУ» - студент Менеджменту! PDF Друк E-mail

У спортивному комплексі «Гарт» відбувся Чемпіонат Вінницької області з боксу серед навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.
У змаганнях взяли участь 4 збірні команди ВНЗ.  За підсумками змагань перемогу в загально - командному заліку виборола команда Вінницького національного технічного університету.
Перше місце у фіналі здобули троє , четверо – друге та третє – троє студентів ВНТУ. Тим самим змістивши команди ВНМУ, ВДПУ та  ВКІ нижче по рейтингу.
Серед боксерів ВНТУ, Олександр Бондаренко - студент гр. УБ – 15б, в категорії до 81 кг, здобув І місце!

Ми щиро вітаємо Олександра та бажаємо перемог та відмінних результатів не лише у спорті, а й у всіх галузях. Так тримати! Менеджмент тобою пишається!

Автор: Чайка Юлія - Голова СР ФМ