Віце-міс Вінниця 2016 - Вікторія Гуменюк PDF Друк E-mail

Цьогорічний конкурс краси організатори присвятили темі кіно, зокрема і 10-й річниці "Вінниціанського кінофестивалю", яка чекає на нас цієї осені.

Гостей вечора зустрічав Чарлі Чаплін, а в фойє фотографувались з Оксаною Глінчук, Студенткою нашого факультету, Міс Вінниця 2015.

Від нашого університету були 3 учасниці. Дві з них саме з факультету Менеджменту. Вікторія Гуменюк та Вікторія Кривошликова. Студентки 4 курсу, тієї ж групи, що й Міс Вінниця 2015)

Було цікаво спостерігати за конкурсом. Крім виходів в дизайнерських сукнях, купальниках…можна було й послухати відповіді дівчат на різноманітні запитання ведучого, стосувались вони не тільки кіноіндустрії, а й економічної сфери.
Титули Віце-міс Вінниця 2016 та Міс креатив здобула Вікторія Гуменюк.

Вітаємо чарівних дівчат менеджменту! Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому! Продовжуйте в тому ж дусі! Менеджмент Вами пишається!