Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Вероніка Пінчук - Міс ВНТУ 2016! PDF Друк E-mail
 
10 березня у ВНТУ відбулась довгоочікувана подія – «Міс ВНТУ 2016». Кожного року найталановитіші, найрозумніші та найкрасивіші дівчата з кожного факультету змагаються за право бути Міс Університет і цей рік не був виключенням. Глядацька зала була переповнена гостями свята, які прийшли підтримати своїх фавориток та отримати естетичне задоволення від конкурсу. 
Протягом всього місяця день у день учасниці наполегливо готувались до фінального конкурсу, щоб вразити усіх. 
Цього року наш славний факультет менеджменту представляла талановита красуня, співоча окраса факультету і просто чудова дівчина - Пінчук Вероніка, яка достойно виступила й здобула титул МІС ВНТУ 2016. 
 
Відео-візитка дівчини вразила своєю оригінальністю; перше дефіле в неперевершеній сукні, що не залишило байдужим жодного з глядачів і надавало особливого теплого, весняного настрою; неймовірна пісня, від якої перехоплювало подих та неперевершений образ Вероніки, а також надзвичайно вишукане, ніжне та жіночне дефіле вечірніх суконь. 
 
Девіз Вероніки: «Ніколи не відмовляйся від своєї мрії». 
Надзвичайно харизматична, ніжна, активна дівчина вразила усю публіку! Привітаємо її з чудовим виступом, та побажаємо і далі залишатись собою та бути активною по житті!
 
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma