Містер Шарм у ВНТУ PDF Друк E-mail

Щороку усі дівчата університету з нетерпінням чекають лютий місяць, але не через те,що у лютому день закоханих, а через те, що у стінах ВНТУ змагаються найкращі, найкумедніші, найпривабливіші та найчарівніші хлопчини з кожного факультету.

Цього року 11 лютого за звання «Містер Шарм ВНТУ» змагались 8 претендентів. Серед них і представник факультету менеджменту ­­­– Максим Зважій. Цей надзвичайно харизматичний хлопець примусив закохатись у себе ще з конкурсу «Візитка», де учасники перевтілювались у образи відомих героїв фільмів, мультфільмів, казок. Максим розповідав про себе у образі Остапа Бендера – героя роману І. Ільфа та Є. Петрова «12 стільців». У конкурсі талантів хлопець показав свої бескетбольні вміння, а у хореографії свій драйвовий настрій!

Цьогоріч вибір був надзвичайно складним, адже усі суперники були достойні і титул «Містер Шарм ВНТУ 2016» отримав Юрій Бабій. У рейтингу після головного “Містера”, розташувалися “Віце-містер Шарм” Антон Косарев (Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії) та Антон Веклюк (Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля). “Містер шарм глядацьких симпатій залу” -  Антон Веклюк. “Містер дружелюбність” - Микола Кобися (Факультет радіотехніки, зв'язку та приладобудування).

Пишаємось нашим Максимом і бажаємо ніколи не втрачати свого шарму та йти по життю з позитивом!