Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Талановитий випускник нашого факультету Сулейман Сулейман проект "Евтаназія" PDF Друк E-mail
 
 «При реалізації проекту було дуже складно знайти відповідні аксесуари. Але пошуки моделі, яка б погодилася взяти в ньому участь, виявилися набагато складніше. Я вже думав, що варто розпрощатися з ідеєю, однак в останній момент відповіла дівчина, яка плюс до всього виявилася вагітною. Мені стало цікаво, чому вона вирішила взяти участь в нашому проекті, і модель відповіла: «Я щаслива від того, що є матір'ю, і хочу, щоб кожна жінка відчувала це щастя», - розповідає фотограф.
«При вигляді готових фотографій я довгий час думав: чи варто їх публікувати? І прийшов до висновку, що все-таки варто. Ми щодня стикаємося з оголошеннями, де закликають надавати допомогу хворим людям. Якщо ж хтось не може просити допомоги і не має можливості за себе постояти, потрібно відстоювати їх права і боротися за них », - каже фотограф.
За словами Сулеймана, він очікував резонансу серед громадськості. Багато людей, які не бажають оцінювати стан справ і звертають увагу тільки на поверхневі фактори, назвали проект моторошним. Однак якщо придивитися, можна зрозуміти, що жах полягає не в самих фотографіях, а в людях, які здатні вбити беззахисне, ні в чому не винна дитя.
Також Сулейман відзначив, що назва проекту обрано не просто так. Якщо евтаназія - це припинення чийогось життя з певних причин не з боку вищих сил, а з боку людини, то аборт має на увазі щось подібне. Звичайно, з медичної точки зору між даними процесами немає ніякого зв'язку, але якщо подумати логічно - вона є.
 
 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma