Чайка Юлія - стипендіат Вінницької міської ради PDF Друк E-mail

23 грудня 2015 року в обласному театрі імені Садовського відбулася зустріч зі стипендіатами Вінницької міської ради.

Цього року стипендіатами міської ради стали 356 юних вінничан. 270 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, 16 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 29 – учнів мистецьких навчальних закладів. А також – 41 студент вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Стипендію Вінницької міської ради отримала студентка 4 курсу факультету Менеджменту – Чайка Юлія (МОп-12)

«Мені дуже приємно вітати юну еліту нашого міста. Ви попрацювали в першому семестрі досить успішно і, як результат, стали стипендіатами Вінницької міської ради. Робота, яку ви провели, свідчить про те, що ви – цілеспрямовані, успішні, наполегливі. Ви є майбутнім нашого міста та країни. Нагороди, які ми сьогодні вам вручимо, я сподіваюсь, будуть стимулювати вас наполегливо працювати і надалі. Тож, бажаю вам, щоб ви і надалі були такими цілеспрямованими, отримували не лише стипендії, а й найвищі нагороди в науці, навчанні, спорті та творчій діяльності. Ми пишаємося вами та покладаємо на вас великі надії.» – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вітаємо Юлію та бажаємо й і надалі своїми високими здобутками прославляти університет! Будьте активними не лише в навчанні, а й в студентському житті!