Наші студенти не перестають вражати своєю активністю! PDF Друк E-mail

З 10 по 21 грудня студентка 2-го курсу ФМ, Бадя Юлія, отримала змогу пройти тренінг "Dialogue Box: Підходи та практики з молодіжних проектів для порозуміння та діалогу. Міжнародна робота та (міжнародний) проектний менеджмент для молодіжних організацій - Європейські підходи та практики".

Детальніше про тренінг:

Громадська організація "Інша Освіта" в межах проекту "Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві", що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини, провела два тренінгових табори "Dialogue Box" в с. Бабин Івано-Франківської області.

У таборах брали участь молоді громадські діячі/діячки з різних куточків України та тренери/тренерки з України та Німеччини, що опрацьовували досвід двох країн у вирішенні конфліктів та імплементації методів з ненасильницького діалогу. Результатом цих двох таборів стали 37 випускників/випускниць та спільні ідеї для мережування й розвитку ініціатив з вирішення конфліктів як на локальному, так і на державному рівні.

Окрім чудового тренерського складу порадувало місце проведення семінару: табір проходив в горах, у селі Бабин Косівського району Івано-Франківської області в тренінговому будинку "Хата Майстерня" (http://www.khatamaysternya.com/).

Останні 3 дні учасники тренінгу провели в м. Івано-Франкіськ, де познайомились з чудовим містом та людьми, продуктивно та пізнавально провели час.

Сама ж Юля привезла масу позитивних емоцій, багато цікавих знайомств та досвіду! А також трішки по-справжньому зимного настрою з Карпат!