Вперед до нових вершин!! PDF Друк E-mail

30 листопада наш факультет святкував випуск магістрів 2015 року!

51 студент-випускник здобув кваліфікацію магістра з менеджменту організацій і адміністрування, управління інформаційною безпекою та консолідованою інформацією.

За відмінні успіхи у навчанні, активну наукову та громадську роботу до Книги Пошани кращих студентів факультету Менеджменту у 2015 році було занесено Савіцьку Ольгу та Сороку Людмилу. А 16 студентів Факультет Менеджменту випустив з відзнакою.

Окрім українських студентів було 13 іноземців та 7 випускників заочної форми навчання.

Теплими словами наших магістрів привітали: декан Факультету, заступники, завідуючі кафедр та викладачі.

Студенти-випускники впродовж п’яти років навчання проявляли себе в науковій та громадській роботі та довели, що ФМ – найкращий!

Факультет Менеджменту пишається своїми випускниками! Бажаємо вам завжди досягати своєї мети та поставлених цілей, бути наполегливими та щасливими та завжди вірити в себе та свої сили!

Автор: Бадя Юлія