Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Тепер ми точно знаємо що «Все буде добре»! PDF Друк E-mail
 
1 грудня, у вівторок, пройшов Чемпіонат міста з КВНу на призи міського голови. Цьогорічними переможцями стала команда ВНТУ «Все буде добре», у складі якої грають дві студентки з нашого факультету – Бадя Юлія (гр.1УБ-14(б)) та Свентух Олена (гр. МОз-14(б))! Також у команді грають Оленич Василь та Гехт Анна ;) 
Для членів команди ця подія була надзвичайно емоційною та приємною. Перможці змогли виграти 4 конкурси з 5 ( візитку, домашнє завдання, капітанський конкурс та відеоконкурс). Не підкорилась лише розминка з залом, на якій зайняли друге місце ! 
Отже, з результатом у 42 ,9 бали, Команда «Все буде добре» стала чемпіоном  міста! 
 
Своїми враженнями діляться учасники команди: 
«Можливо, хтось вважає КВН легкою та абсолютно несерйозною грою, проте, кожен виступ на сцені вимагає ретельної підготовки та неабияких інтелектуальних затрат. Ця гра подарувала мені безліч позитивних емоцій, нових друзів, незабутніх моментів, а що найголовніше - досвіду! КВН відкрив стільки прихованих у мені талантів, навчив не соромитись сцени, людей, спілкування. Зараз мені не страшно, якщо хтось буде з мене сміятись, а навіть трошки приємно, адже, я зрозуміла, як важко розсмішити когось.Хочеться подякувати кожному члену моєї команди за підтримку, витримку (особливо, Васі, бо 3 дівчини в команді, то вам не жарти) та за той позитив, який я отримую від нашого спілкування. Дякую усім, хто протягом сезону підтримував нашу команду та викладачам, які розуміли та йшли на зустріч, вибачаючи прогули та не виконане д/з. КВН відкриває більше можливостей, ніж здається на перший погляд. Грайте, вболівайте та більше посміхайтесь» 
Свентух Олена
 
«Надзвичайно приємно стояти на сцені, бачити посмішки та чути аплодисменти глядачів та розуміти, що твоя команда - Чемпіони! Адже мало хто знає, скільки потрібно докласти зусиль для того, аби показати навіть п'ятихвилинний виступ. Дуже дякуємо всім, хто підтримував та допомагав нам впродовж всього сезону, ви внесли свою часточку в нашу перемогу! Після гри переповнюють просто нереальні емоції, а відчуття на сцені просто не передати словами! Дуже сподіваємось, що порадуємо глядачів ще не раз ;)»
Бадя Юлія
 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma