Студентська осінь по-новому: Ромео та Джульєтта PDF Друк E-mail

10 та 12 листопада у ВНТУ відбулася ще одна яскрава подія - "Студентська Осінь".
Для наших першокурсників ця подія стала дуже важливою, адже вони змогли показати свій талант всьому університету, подружитись та стати командою, а для деяких цей виступ був дебютом. Студентська осінь подарувала всім море вражень, та щирих емоцій, що залишатимуться в думках ще надовго.

Своїми емоціями захотіли поділитись наші активісти:

* Постановка Шекспіра - це наша перша командна робота в університеті. За час підготовки ми познайомились з багатьма талановитими людьми, а також знайшли нових друзів. Ми проробили велику спільну роботу і отримали від цього задоволення. Також ми мали змогу відчути себе справжніми акторами та актрисами. Не зважаючи на сильне хвилювання, адже багато з нас мали вперше такий досвід, кожен відчував свою роль, та намагався найповніше передати почуття свого героя.
Ми змогли перенестись у далеке 16-те століття і зіграти героїв п'єси Вільяма Шекспіра. Командний дух, та віра в себе допомогли подолати всі труднощі, для того, щоб показати історію щирого кохання.
Катерина Подолянчук.

*Студентська осінь подарувала нам багато прекрасних та щирих емоцій, а також допомогла знайти нових друзів . Найбільш цікавою, на думку студентів була саме підготовка, репетиції, панічні пошуки костюмів та реквізиту, адже саме ці моменти здружили нас, допомогли стати командою. Дуже шкода, що ми більше не будемо збиратись на репетиції СтудОсені, адже кожна зустріч була веселою та незабутньою. І ми маємо надію, що в подальшому ВНТУ буде проводити також СтудЗиму та СтудВесну.
Борівська Наталія.

*Як на мене, то команда менеджменту виклалась на всі 100%. Гра Ромео і Джульєтти була неймовірно зворушливою, танець - пристрасним та моментами запальним. Загалом це виглядало доволі майстерно, та цікаво глядачу.
Катерина Тітова.

* "Студентська Осінь 2015" відкрила нові таланти. Я відчула тепло в атмосфері підготовки до довгоочікуваного свята. І наші першокурсники стали єдиною командою і це мене тішить! Вітаю усіх з дебютом, крім кращої актриси і постановки танцю ми отримали хороших друзів та багато цікавих моментів, які зблизили нас. Також дякую організаторам за їх роботу. Ви найкращі!!! Надіюсь, ваш запал не згасатиме. "
Юлія Чайка.

« Ось і пройшла найочікуваніша подія «Студентська Осінь 2015», на якій наші талановиті першокурсники представляли факультет менеджменту з постановкою «Ромео і Джульєтта»!
Важко було не помітити талант до імпровізації ,ту взаємовиручку, які демонстрували зі сцени, та задоволення, яке отримували учасники. Залишайтеся такими ж активними та допитливими студентами! Дякуємо вам. Особлива подяка наставникам наших першокурсників !
Також хочеться від усього факультету привітати Подолянчук Катерину (виконавицю головної ролі) зі званням «Найкращої акторки»!
Та Голубко Альону- переможницю у номінації «Найкращий танець»!
Команда нашого факультету була гідним конкурентом.»
Олена Свентух.