Веселий дебют першокурсників PDF Друк E-mail

"4 кадри"... Ти не здогадуєшся про що йде мова? А можливо, знаєш?

І все-таки, це ніщо інше, як назва команди факультету Менеджменту на щорічному конкурсі «КВН першокурсника» у ВНТУ.

Ця подія відбулася 16 листопада 2015 року в актовій залі нашого університету та дозволила чималій кількості присутніх посміятися від душі. Учасники «запалили» усіх майстерним гумором, а глядачі в свою чергу підтримували протягом усього виступу молодих команд, веселу та неоднорідну атмосферу свята.

Всі команди виступили на високому рівні і повеселили всіх на славу. Команда "4 кадри" додала до сердець публіки такого запалу, що сміх та гарний настрій супроводжували її ще довго і довго. Яскравим завершенням вечора був конкурс імпровізації, в якому учасники команд мали заспівати декілька рядків, про задане жюрі або аудиторією відоме місце у ВНТУ, під невідому їм зарання мелодію. Це було неочікувано для всіх і дуже весело! А особливістю конкурса можна вважати те, що всі змогли насолодитися миттєвими думками учасників КВН. Дане змагання було доказом того, що у нашому університеті вдосталь талантів та чимало креативних студентів-першокурсників. Ідеї, жарти, танці які часом настільки дивували, що здавалося кращого способу провести час, ніж бути присутнім на цьому святі сміху - немає!

Дякуємо шаленій підтримці та нашій яскравій команді « 4 КАДРИ». Залишайтесь такими ж запальними та шаленими!!!

Автор статті: Тітова К., Чайка Ю.

Фотограф: Лукашенко О.