Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Наші в Данії PDF Друк E-mail

  

З 14 по 23 липня студентка 3 курсу факультету менеджменту Писаренко Ксенія та студент 3 курсу факультету інформаційних технологій та комп̕'ютерної інженерії Баліцький Віталій представляли Україну в м. Ольборг (Данія) на освітньому всеєвропейському літньому курсі «Miner’s Delight: The Java Scrolls». 

Aalborg University 
 
Даний захід був організований локальною групою BEST Aalborg (Best of European Students of Technology — рада технічних університетів Європи). 
На лекційних заняттях учасники курсу розглядали різні методи програмування, особливості проведення наукових досліджень в країнах Європи, перспективи роботи в ІТ-сфері. 
 

Під час лабораторних робіт студенти отримували унікальні практичні навички. Слід зазначити, що спеціально для цього курсу був запрошений програміст-розробник комп'ютерної гри "Minecraft", який надав доступ до секретних кодів гри. 


Окрім навчання, студенти ВНТУ дізналися більше про мову, культуру та історію Данії, а також спробували свої сили в екстремальному виді спорту — рафтингу. Після закінчення курсу наші українці та деякі з учасників вирішили побачити столицю Данії — Копенгаген. 
 

У заході взяли участь 23 учасники з 14 країн, а саме з: України, Росії, Польщи, Греції, Туреччини, Фінляндії, Бельгії, Арменії, Хорватії, Іспанії, Італії, Сербії, Румунії та Угорщини.


Усе спілкування та навчання відбувалось англійською мовою.

Організатори забезпечували повне харчування, проживання, освітню та культурну програму на безкоштовній основі. 

 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma