Той, хто хоче залагодити конфлікт, бореться за майбутнє. PDF Друк E-mail

Голова інформаційно-аналітичного департаменту СтС ВНТУ та студентка ФМ Комаркова Віолета відвідала літню школу з конфліктного менеджменту «Conflict Analysis: Competence Training For Ukrainian Civil Society», що проходила у Вінниці 7-11 жовтня 2015 р. Учасниками була молодь з усієї України.
Літня школа відбувалась у дві частини: у Львові та Вінниці. Координаторами проекту були: Центр конфліктології Марбурзького університету (Німеччина), ГО «Іскра» (Україна), а спонсором виступило Міністерство закордонних справ Німеччини.

« Останнім часом я починаю все більше цікавитись конфліктологією і дуже рада, що мені випала нагода відвідати ще один дуже цікавий проект у рідному місті. Звичайно, великою перевагою є професори німецьких університетів, які працюють та займаються дослідженнями в даній сфері. Ми не лише слухали цікаві лекції, а й мали дуже жваві дискусії з учасниками. Особливо це стосувалось ситуації з Кримом, Східною Україною, не менш знайомих нам конфліктів у Грузії, Азербайджані та Вірменії, Сирії та інших країн. Це чудово, що у нас є можливість послухати спеціалістів із інших країн та дізнатися їх думку, дослідження та бачення тої чи іншої ситуації. Для української молоді справді важливо розуміти сутність конфліктів та робити усе, аби схоже не повторилося у майбутньому в нашій країні і ,звичайно, аби вирішити ті проблеми, які є зараз» - поділилася враженнями Віолета.