Не перші у футболі, але перші у бізнесі PDF Друк E-mail

З 15 вересня по 7 жовтня проходив традиційний Кубок ВНТУ з футболу! Кожного року факультети змагаються між собою і доводять один одному чия команда і факультет найкращий. Команда ФМ є збірною з Ін ЕБМТ. До її складу входять 25 чоловік.

З них: 1 курс – 9 гравців, 2 курс – 6 гравців, 3 курс – 5 гравців, 4 курс – 3 гравця, 5 курс – 2 гравця.

На превеликий жаль цього року нашій команді не вдалось завоювати вершин – вона зайняла 7 місце у турнірній таблиці. Кожного матчу гравці викладались на повну, грали наче в останнє, витрачали максимум сил та енергії але на останніх хвилинах удача відверталась і м’яч потрапляв у наші ворота.

«Цього року нам не вдалось гарно себе показати. Усе через те, що з команди пішло багато чудових гравців п’ятого курсу, а прийшли молоді, недосвідчені гравці з першого. Але потенціалу у нас багато і учасники команди запальні та активні! Трішки тренувань і наступного року усі вершини наші!», – каже капітан команди Гусак Олександр, студент групи 1УБ-14б.

Сподіваємось, що вимогливий тренер Кулик Денис Григорович допоможе нашим спортсменам розкрити свій потенціал та показати себе якнайкраще у наступному сезоні! Бажаємо команді успіхів, сил та натхнення! Хай удача не покидає вас! Ви – кращі! Ми пишаємось вами!

автор статті: Колган Вікторія

фотозвіт: Кієнко Вадим