Новый навчальний рік - нові можливості! PDF Друк E-mail

1 жовтня 2015 року у стінах ВНТУ відбулась звітно-виборча конференція студентської ради факультету менеджменту. Початком конференції  був виступ декана факультету менеджменту – Небави Миколи Івановича,
який привітав усіх присутніх, та побажав майбутньому складу студентської ради творчого натхнення та успіхів.
 Далі колишня голова студентської ради – Віолетта Комаркова представила звіт, про виконану роботу за 2014-2015 рік. А також вона передала свої повноваження студентці 4 курсу - Чайці Юлії.

Першим заступником було обрано Свентух Олену.

Склад студентської ради також зазнав змін. За результатами голосування було обрано 7 представників з різних курсів, вони зайняли такі посади:
▬ Борівська Наталія - Секретар СтР ФМ;
▬ Войтович Юлія - культурно-масовий департамент;
▬ Бадя Юлія - інформаційний департамент;
▬ Колган Вікторія - департамент по роботі з 1 курсом;
▬ Пугач Оксана - спортивно-оздоровчий департамент;
▬ Гусейнов Самір - департамент по роботі з іноземними студентами;
▬ Нестерук Юлія - навчально-науковий департамент.
На думку студентів конференція пройшла досить успішно, усі присутні залишилися задоволеними її результатом.