Follow your Way - Follow StudWay!!! PDF Друк E-mail

27-29 червня на базі «Колос» відбувся обласний етап Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка». У його рамках було обраного нового Студентського мера та магістрат Вінницької області, визначені переможці багатьох суб-фестів.
ВНТУ гарно показав себе в усіх етапах цього дійства!
 Переможницею «Першої Леді СтудРеспубілки» стала студентка нашого факультету Вікторія Гуменюк, цим самим виборовши можливість представити Вінницьку область на фіналі «Першої Леді» у рамках Всеукраїнської Студентської Республіки, яка пройшла 22-25 серпня на березі Азовського моря! На жаль, Вікторія не виборола призового місця на Всеукраїнській «Леді», проте вкотре довела, що #Винница_Красавица ( з чим погодились й інші області).

Перша Леді Студреспубліки поділилася з нами чудовими та незабутніми враженнями. "Період підготовки проходив протягом 2-х тижнів. Були дуже цікаві та веселі репетиції.Після закінчення конкурсу усього цього дуже не вистачало. Потрібно було придумати візитку-представлення, щось цікаве про себе. А також був ще інтелектуальний конкурс, на якому нам задали досить цікаве питання: що для вас Україна-відродження. Було 4 виходи: запальний у купальниках, веселий у фірмових футболках Студреспубліки, вишуканий у коктельних сукнях, та дуже чаруючий у вечірніх. Ну і звісно перемога. Було дуже приємно отримати титул Першої Леді.
Згадую цей час з посмішкою на обличчі.)))"

Також студенти ВНТУ вибороли перше місце у інтелектуальному суб-фестивалі «Що?Де?Коли?» (у складі команди були представники з нашого факультету!), також студент нашого факультету вчинив по-чоловічому та віддав своє перше місце у грі «Мафія» дівчині з ВТЕІ КНЕТЕУ (ми все одно знаємо, що ти-найкращий!). А команда КВН нашого ВНТУ зайняла почесне третє місце!

Вражень від мульти-фестивалю безліч! З’явилася купа ідей, які хочеться втілити у життя, а головне з’явилось бажання щось змінювати та модернізувати Україну! Наступного року наші студенти готові проявити себе ще краще та виграти якомога більше суб-фестів, пройти до студентського магістрату та підготувати гідну програму своєму меру. Дякуємо іншим ВНЗ за гідну конкуренцію. Зустрінемось через рік ;)
Робота на фотоконкурс