Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Активне літо – активне майбутнє! PDF Друк E-mail
 
Студент групи Моз-12, Іорданов Андрій,  з  16 по 24 серпня відвідав тренінг для молодих активістів у м. Ларберт, Шотландія. Цей захід був організований за підтримки British Council та Європейської програми обміну Erasmus +. Він об’єднав майбутніх лідерів з Білорусії, Грузії, Шотландії та України.  Протягом тижня були розглянуті теми волонтерства та соціального підприємництва.
 Завдяки тому, що тренніг проводився в форматі “Non-formal education”, Андрій зміг дізнатися багато чого нового, порівняти з Українськими реаліями та захопитися темою соціального підприємництва, яке шаленими обертами розвивається у Великобританії.
В Шотландії на разі 60%  підприємств соціального типую. Це означає, що після отримання виручки, підприємець оплачує комунальні платежі, стаховку, працю підлеглих, а усе інше віддає на благодійність.
 
 
 
В Україні такий вид підприємницької діяльності , на жаль, розвивається лише у Львові, тому нашою метою є втілення в життя принципів соціального бізнесу. По поверненню додому, Андрій з ентузіазмом почав розглядати можливість заснування власного соціального підприємства. Андрій  каже,- “Прийшов час змінювати країну та втілювати нове бачення .Такі думки виникли після спілкування з представниками багатьох країн та відвідин таких космополітичних та багатогранних міст, як: Лондон, Манчестер, Глазго, Едінбург ”. 
 
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma