Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

Будь-яка система руйнується зсередини неконтролюючими конфліктами PDF Друк E-mail

 


 

Голова СтР ФМ Комаркова Віолета вчилася вирішувати конфлікти на міжнародному проекті «Conflict Resolution through Negotiations” у Славську (Україна).
Молодіжні активісти з України, Грузії, Вірменії, Італії, Португалії, Чехії, Угорщини та Німеччини в рамках міжнародної програми «Erasmus+» зібралися на тренінговий курс з вирішення конфліктів. Протягом 7 днів учасники досліджували сутність конфліктів, концепції їх вирішення на міжособистісному та міжнародному рівнях, вчилися долати стереотипи та як вести переговори.

«Тема конфліктів наразі є дуже популярною, адже кожного дня ми доносимо свою думку до друзів та колег і не завжди це обходиться без непорозумінь, що можуть перерости в конфлікти. І коли в одному місці молодь з різних країн, із різною культурою, релігією, мисленням збирається разом – це справжня школа командотворення, яка руйнує усі стереотипи, які нав’язують нам по телебаченню та в соціальних мережах. Я щаслива, що отримала не лише безцінні знання з вирішення конфліктів, але і нових друзів та партнерів із різних країн. Це неабиякий досвід та мотивація на майбутнє!» - зазначила Віолета.

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma