Посвята в першокурсники PDF Друк E-mail

31 серпня 2015 року відбулась урочиста посвята в першокурсники у Вінницькому національному технічному університеті.

До дружної та великої сім’ї студентів ВНТУ  приєдналось близько 1200 студентів!
Посвята традиційно розпочалась о 10:00 на стадіоні «Олімп», де майбутні студенти мали змогу познайомитись та почути слова-вітання від ректора університету, професорсько-викладацького складу, президента СтС ВНТУ та студентів-випускників.

Також відбулась урочиста клятва студента, згідно з якою, першокурсники пообіцяли бути чемними студентами та вихованими Людьми.
Зокрема, на факультет менеджменту було подано більше 300 заяв, проте лише близько 100 щасливчиків стали студентами нашого факультету ;)
Після урочистостей першокурсники вперше відвідали аудиторії, поспілкувались з адміністрацією факультету, познайомились з кураторами та Студентським Самоврядуванням, отримали відповіді на всі запитання та перші настанови!

Уся дружна сім’я ФМ бажає вам творчих злетів, інтелектуального розвитку, цікавих уроків, знайти свій шлях та вірних друзів у стінах вашої альма-матер!
Ви обрали вірний шлях! Ми віримо в Вас та бажаємо гідно представляти честь нашого ВНТУ у різноманітних конкурсах, грантах та примножувати його здобутки, отримувати хороші знання та відмінні оцінки та здивувати світ своїми шаленими ідеями!

автор: Свентух О. Чайка Ю.