Менеджмент не перестає доводити, що у нас найкращі студенти! PDF Друк E-mail

Гордість Факультету Менедменту Савіцька Ольга,студентка 5-го курсу, в черговий раз довела усім що на Менеджменті навчаються найкращі, найгарніші та найрозумніші студентки. Оля отримала стипендію фонду Віктора Пінчука.

Стипендіальна програма «Завтра.UA»  – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Сам конкурс поділяється в декілька етапів, що дозволяє оцінити навики самостійної наукової роботи, інтелектуальний рівень претендентів, а також їх лідерські і комунікаційні навики. По словам дівчини було організовано три тури,але саме третій етап був очний і проводився у м. Київ, який Ольга успішно пройшла і відтепер цілий рік буде отримувати грошову винагороду.
        Ми раді вітати нашу талановиту та розумну студентку,а також бажаємо їй подальших перемог. А, ви, дорогі студенти, не бійтеся спробувати свої сили в даного роду заходах та досягати нових висот.

автор статті: Пугач Оксана