Зустріч із Андрієм Новаком PDF Друк E-mail

15 квітня у стінах ВНТУ відбулася зустріч Голови комітету економістів України Андрія Новака зі студентами. Авторська лекція Андрія Яремовича на тему "Як підняти українську економіку" пройшла динамічно та жваво, адже лектор зумів прикути увагу слухачів до власного економічного погляду на занепадаючу економічну ситуацію нашої країни.

Студенти з великою зацікавленістю ставили різноманітні запитання Андрію Новаку, будували нові лінії думок, погоджувалися або й заперечували судження автора лекції.

Усі відвідувачі лекції змогли отримати примірники 5-го видання однойменної книги пана Новака із автографом у подарунок.

Влучно оцінити проведений захід можуть слова самого лектора : "...зустрічався зі студентами і викладачами Вінницького національного технічного університету. Аудиторія ДУЖЕ активна, запрошені студенти розумні, грамотні та небайдужі. Тут холодно, але студенти гарячі :)"

Автор: Вероніка Ревенко