МІС ВІННИЦЯ 2015 PDF Друк E-mail

16 січня 2015 року відбувся кастинг на якому обрали 16 красунь для участі у конкурсі «Міс Вінниця 2015».

17 лютого для вінницьких бізнесменів та цінуючи творчість, пройшов благодійний аукціон, на якому лотами були речі, власноруч виготовлені учасницями конкурсу «Міс Вінниця – 2015 Виручені кошти, а це 30 тисяч 188 гривень, красуні передали на потреби військових, які воюють в зоні АТО. А вже в перший день весни відбувся довгоочікуваний конкурс. Обрали найкрасивішу дівчину міста! Що стало подвійним щасливим днем для ФМ)

Цей титул отримала саме наша студентка 3 курсу Вінницького Національного Технічного Університету,  факультету Менеджменту,  учасниця під № 12 Оксана Пугач. Це стало не тільки для неї приємною несподіванкою, а й для всіх рідних, друзів та знайомих. Це і не дивно, адже дівчина виклалась на всі 100 %.

Тож бажаємо Оксані нових звершень на її життєвому шляху, незгасаючої посмішки на її обличчі, шалених подій, гарного відпочинку в обраній нею країні та перемоги на «Міс Україна»  . Ми в тебе віримо! Ми з тобою! )

Юлія Чайка